Beş kişiden biri uzaylılara inanıyor

Doğu halklarının yarısına yakını, uzaylıların insan kılığında aramızda dolaştığında inanıyor. Batılılar ise bu konuda çok şüpheci.

Çeşitli ülkelerde yapılan bir araştırmada, insanların beşte birinin uzaylıların mevcudiyetine inandığı ortaya çıktı.

Reuters Ipsos’un 22 ülkede 23 bin yetişkin arasında yaptığı ankete göre, Hindistan ve Çin’de halkın yüzde 40’ından fazlası, aralarında uzaylıların “insan kılığında” dolaştığına inanıyor.

Belçika, İsveç ve Hollanda’da ise uzaylılara inananların oranı yüzde 8’le en düşük seviyede.

Araştırmada, uzaylıların dünyada bulunduğuna erkeklerin kadınlardan daha fazla inandığı (yüzde 22’ye yüzde 17) ortaya çıktı.

Uzaylılara inananların çoğunun 35 yaş altında olduğu, aralarında uzaylıların yaşadığını düşünenlerin her gelir grubunu kapsadığı belirtildi.

kaynak: ntvmsnbc

“Beş kişiden biri uzaylılara inanıyor” üzerine 24 yorum

 1. Bana baak taha ister inan ister inanma hiç kimseye hakaret etmeye hakkın yok.eğer istersen ben daha iyi hakaret ederim.bu işin dinle falan alakası yoktur tabiiki yaradan her yerde hazır ve nazırdır. sen önce kendinin uzaylı olduğuna inanman gerektiğini bilmelisin. eğer zeki biriysen bunu öğren önce. bizde kimsenin diniyle uğraşmak yoktur. eğer israilde bir musevi olarak dünyaya gelmiş olsaydın ozaman intihar mı edecektin. dünyaya geliş hiç kimsenin elinde değildir,bu bir kaderdir.
  hem sana kimlik bilgilerimi vermek zorunda da değilim bir defa soruldu bende yazdım okadar.

 2. BENİNANIYARUM adlı kişi ailene söyle seni terapi merkezine götürsunler. ayşegüladlı kişi büyük su dalgaları küçükten başlar nasa ortaya attı herkes inanıp diğerlerini inandırdı. handunur çizgi flim yada flim gerçeklen ilgisi yoktur. çorumun gülü gözlerinle görmediğin şeye inanma nasanın o kanıtı muteşem teknolojileriyle yapmış olmasın. alienx uzaylılar kelimesi abd nin tümdünyaya hakim olması için insanları telaştırmasının yoludur. yrzm sen nasıl bir insansın ve nasılda yalan konuşmasını biliyorsun bir kere allah her yerdedir ve bunu dinsizler bile müslimanların inandığını bilir ve sen her konuyu islama bağlıyorsun 1 veya 2 değilki her konu ve sen insanları göğe bakmalarını değil dinsiz olmalarını tavsiye ediyorsun ve buradaki yaptığında bu ve lütfen 65 yalanını bırak çünkü öyle insanlar işiyle gücüyle meşgul olurlar. naz insanlar uzaylıyı alıpta sormuşmu uzaylı senin teknolojin gelişmişmi diye ve ozan o adam uzaylı dediğiniz şeylerin hepsini toplayıp sen zekimisin diye sormuşmu. çok yazık sizin gibi insanlara

 3. bence uzaylılar dıeee bısey war harbıdende nasıl bızım zengınlerımız dunyanın sonu gelınce kendılerıne gokte hayat kurcaklarmıs uzaylılarda bızım gıbı yeryuzunde yasam warmı diiie arastırıolar john sımpson yaptıgı arastırmada uzaylılara % 69 u zekı demıstı.. ben uzaylıların zekı olduguna ınanmıorum …….

 4. Bence insanlar inanmakta haklılar.. uzaylılarn teknolojisi çok gelişmişse eğer.. insan kılığına da girebilirler.

 5. bizim insanlarımız göğe bkmaya korkuyor.çünki göğe yani dini bakımdan allahına bakmıya korkuyor.eğer göğe bakmazsan ufo göremezsiniz. arkadaşın dediği gibi bu işin yaşla falan alakası yok mesele bu işe merak sarmaktır.mesela ben 65 yaşındayım ki hiçte dediğiniz gibi düşünmüyorum hatta gençleri teşvik diyorum bu işe.

 6. uzaylılar var yok demeyin bu uzaylı sözü nerden cıktı sanıyorsunuz uzaylı diye birsey olmasaydı uzaylı kelimeside anlamsız olurdu

 7. bence uzaylılar var çünkü sonsuz bir evrende biz olmama lıyız mutlaka bizden uzakta yada yakında birileri olmalı.hem mars ta yaşama dair kanıtlar bulunmuş.

 8. ben de yazılan şu iki yoruma inanaıyourm benim annem ve babm da aynısını yapardı ben de bir gözlemciyim yaşım küçük olasa da bu hiçbir şeyi değiştirmez bence . uzaylılar var inanasalar da inanamsalar da hiçkimseyi silah zoruyla inanadıramazsın bir gün insanalr ve uzaylılar arsında rakebet olacak bence star wars gibi benim şu an yazmakata olduğum kitabumdaki gibi handenur şay 7. sınıf öğrencisi

 9. bence uzaylılar gerçekten var.Bu kadar insan yalan mı söylüyor,bukadar şey,bunların hepsi tesadüf mü hayır bence hayır insan lar bunlara inanmalı…

 10. bence uzaylılara inananların 35 yaş altında olması çok normal çünkü 35 yaşından sora hayatın zorlukalrına kendilerini adadıktan sonra kanıtlanmamış şeylerle pek uğraşmazlar mesela bn bu fikirlerimi anneme veya babam sylesem ilk dinlemede gülerler sonraki dinlemedede en iyi bir terapi merkezine fln götürürler.

  eğer dikkat ettiğseniz şu ana kadar bişiler başarmış olana bilim adamalrı küçüklükten beri merağı olduğu için başarmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir