Bu batık UFO kanıtı olabilir

İsveç ile Finlandiya arasındaki denizin dibinde UFO’ya ait olabileceği düşünülen bir kalıntı bulundu.

Araştırmacılar, bunun Dünya’nın uzaylılar tarafından ziyaret edildiğinin somut göstergesi olabileceğini belirtiyor.

Daily Mail’in haberine göre, araştırmacılar asırlık bir gemi batığını sonarla tararken, deniz yatağında UFO’ya benzeyen bir nesne saptadı.

Deniz dibi keşif ekibi, söz konusu objenin etrafındaki kumda izler olduğunu, bunun da UFO’nun düştükten sonra bir nevi patinaj yapmış olabileceğini gösterdiğini düşünüyor.

Araştırmanın başkanı Peter Lindberg, bunun yeni bir “Stonhenge” (İngiltere’de bulunan ve gizemini hala koruyan devasa taş çember) olmasının da ihtimal dahilinde olduğunu ifade etti.

Lindberg, Botni körfezi’nin dibinde bulunan objenin genişliğinin 18 metre kadar olduğunu ve deniz yatağında çok açık bir şekilde görülebildiğini belirterek “Bu işi yaparken birçok garip nesneye rastlarsınız ancak bu meslekte geçirdiğim 18 yılda böyle bir şeye hiç rastlamadım. Bunun biçimi gerçek bir daire” dedi. Lindberg, “Bu bir UFO ise paha biçilmez bir bulgu” dedi.

Bulgu UFO’cuları heyecanladırırken İsveç’te gazeteler haberi birinci sayfalarında duyurdu.

Kaynak: cosmostv, ntvmsnbc

“Bu batık UFO kanıtı olabilir” üzerine 29 yorum

 1. arkadslar elbettekı uzaylı dıye bı varlık var yanı degısık turlerın olmadıgını savunmak artık ıspatlanan bır gercegı saklamaktan oteye gecmez…pekı nasa ve dıgerlerı neden saklama ıhtıyacı duyuyor boyle bır gercegı…cevap aslında cok basıt ınsanları din somurusune tabı tutamayacaklar…cunku kuran ve ıncıldeortak soylenen bır sey var….bız alemı ınsanlar ıcın yarattık der…o bastakı bız ne demekse artık yanı evrende yalnız olmadıgımızı ogrenınce ne dusunursunuz bu ayetlerı bılıpte…elbettekı ……

 2. ben ışık hızına ulaşmış bir medeniyetin bindiği aracın okyanus üzerindeyken” yakıtının bitmesi veya teknik bir arıza” herhangi bir sebebpten dolayı arızalanıp düşeceğine inanmıyorum.Bu dilanın dediği gibi göz yanılmasından öte algı problemidir.Yani o şekilin ufoyla falan bir ilgisi yok bu arkadaşlar fazlasıyla bilim kurgu okumuş…Galaksimizde trilyonlarca yıldız gezegen var bunlardan biri güneş ve bu güneşe bağlı sistem de 8 gezegen var 8 gezegenden birinde (1) canlı yaşıyorsa galaksimizde geriye kalan trilyonlarca gezegende veya diğer milyarlarca galaksi ve içinde bulunan trilyonlarca gezegenden bir (1) daha niye çıkmasın ? bizden başka canlı medeniyetler mutlaka vardır eğer ki biz varsak ama sadece ne olduklarını nasıl olduklarını nerede olduklarını bilemiyoruzdur…Mesela uzaylıları hep koca kafa eli uzun gözleri patlak çıplak yaratıklar olarak çizip gösteriyorlar bunların hepsi bir insanın hayal ürünleridir hani derler ya “kişi bildiği gördüğü şeyi hayal edebilir” diye yani diğer canlıları eli kolu olan gözü kafası olana yaratıklar olarak düşünmemeliyiz oksijenlede hayatta olmayabilirler başka bir sistem başka bir düzenleri yani hayal edemeyeceğimiz bir yapıları olabilir…velhasıl öyle yada böyle bu evrenin tek sahibi biz değiliz…

 3. bence bunların hepsi göz yanıltması. ..eğer böyle bişi olsaydı neden bu görüntüleri çekenler anlatmıyoda fotolarını basıyorlar.dyelim ufolar var bunu kanıtmaamak için daha ayrıntılı biligilere gerek var diye düşünüyorum….

 4. bu meselelerin heps igerçek olabilir dünyada bu kadar ufoo ispatı war o kadar gördüm diyen insan war eğer siz hala bunların nadir rastlanıldıgını düşünüyorsanız history channeldeki ufo avcılarını izleyin okadar ihbar war bunların biri bile gerçek değilmii!!!

 5. merhaba arkadaşlar sizin bildiğiniz şöyle bir program varmı :
  Uzaydan şuan gelen sesleri dinleyebileceğim,
  gerektiğinde kayıt yapabileceğim bir program arıyorum

 6. bu uzaylilarin ne isi var burada ? diyelim kesif icin geldiler bizim galaksiden ,bizim galaksinin capi 100.000 isik yili senesi ,diyelim onlarin teknolocisi okadar ilarlemis ki isik hizi yapabiliyorlar ,diyelim ki bizim galaksinin 10,000 isik yili uzak biyerinden geliyorlar buraya, ve bu bizim gezegenin üstünde uzay (gemileri) bozulup denize düsüyor,vaybe yaziklar olsun o uzaylilara.
  Neyse diyelim geldiler buraya sohbet ettik cayimizi ictiler artik geri dönme vakti geldi , evet sindi sorun basliyor 10,000 isik yili yolculuk yaptilar buraya ayni mesafeyi geri gidecekler !!!! yav kime anlatacaklar bizim cayimizi sohbetimizi ve gördüklerini cünkü 20,000 isik yili senesi gecmis.
  Buraya gelirlerse emin olunki dost olarak gelmezler, info bizin insanlik tarihimizden alabilirsiniz.

 7. neden olmasın ki bence eski insanlar bir şekilde uzaylılarla tanışmış olmalı. birçok kanıtı var.

 8. Hasan bence bilim adamları gizemi korumak için böyle yapıyor. Uzaylıların olduğu insanlara gerçekten söylenirse yaşanacak kargaşaları hayal edebiliyor musunuz?

 9. neden o bulunanla ilgili bir bilgi vermiyolar.en basidinden neye benzediğini, büyüklüğünü, neyden yapıldığını diyibilirler. ben bununda insan kaynaklı bir yalanlama olduğunu tahmin ediyorum.hepsi palavradır bence.

 10. Kahve falı gibi birşey olmuş…insan istedikten sonra saçma bir şekli herşeye benzetebilyior.ben ufo olduğundan pek emin değilim ama olabilirde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir