Mars’ta Uzay Üssü!

Amatör astronom David Martines, Mars’ta insana ya da uzaylılara ait bir üs keşfettiğini iddia ediyor.

Amatör bir uzay meraklısı Google’ın uydu fotoğraflarıyla gezegenin haritasını çıkaran Google Mars’ı kullanırken Kızıl Gezegen’in yüzeyinde sıradışı bir yapı buldu.

MSNBC’nin haberine göre, Martines, ‘Bio Station Alpha’ adını verdiği şey “Tahmin ediyorum ki ya birileri burada yaşıyor ya da daha önce biriler burada yaşadı” diyor.

Şu an YouTube’de oldukça popüler olan videoda yüzeydeki garip şekle zoom yapan amatör astronot; bu şeklin 230 metre boyunda, 50 metre eninde ve silindirlerden oluşan bir silindir olduğunu söylüyor. Uzmanlarsa bu keşfin dünya dışı yaşama kanıt olamayacağı görüşünde ve kameraya takılan kozmik enerjinin bu tarz kusurlu bir görüntüye neden olduğunu söylüyorlar.

Martines bu görüntülerin bir uzay üssüne ait olduğunu düşünüyor.

Bölge Google Mars’ta 71 49’19.73″ kuzey 29 33’06.53″ batı koordinatlarında yer alıyor.

Kaynak: ntvmsnbc

“Mars’ta Uzay Üssü!” üzerine 23 yorum

 1. uzayın büyüklüğü akıl almaz milyarlarca galaksilerden bahsediliyor milyarda biri oronında yaşam olmayabilir bu yaşamı desteklyen gezegenler olabilir bence bırakın enyakın galaksiyi en yakın yıldız sistemini marsa insan gönderemiyoruz

 2. Mars’taki insan yüzü ne olduğu belli olmuştur.. Doğal oluşum. Google ‘Mars gelince nasil Google earth da olduğu gibi küre şeklinde resimlerde yer alan bir takım kisimlar deyiştirilmiştir.. yani bazı kesitlerde gerçek mars = 0

 3. aMeriKa’nın aYa gittiğine inanıyorMusunuz?Amerika aYa asLa gitmedi!Apollo 11 in aya Gidiş anında kullandığı zırh Güneşin zararlı ışınlarından korunmak için 2m.olması gerekiyor!+ Neil ‘in Stüdyodaki video larını Deşifre Ettik!AmeriKa aYa gitmedi…Ancak aDoLF hiTLer aY’ın karanlık tarafına Bir üss Kurdu.Amerika nın uzay uçuşlarını durdurmasını duymuşsunuzdur!O üssde bir hareketlilik olduğundan Aya Gitmeye Korkuyorlar…VE UZAYLI YAŞAM FORMLARINI SAKLAMALARINA GELİNCEE…AMERİKA KENDİNİ HEP ÜSTÜN KILMAK İSTİYOR.ASLINDA İNSANIN DOĞASIDA BÖYLE!UZAYLILARIN ONLARDAN 1000 KAT DAHA GELİŞMİŞ OLDUKLARINI GÖRÜNCE HEMEN ÖRTPAS EDİYORLAR!AÇIKLASALAR DAHA KÖTÜ OLACAK.DÜNYADA BU KADAR CAHİL TOPLUM OLDUĞU İÇİN….BİRDE İLLÜMİNATİ YE AKLIMIZ KAYMASIN DİYE AÇIKLAMA YAPMIYORLAR.UNUTMAYIN AMERİKA AYA ASLA GİTMEDİ.GİDEMEDİ!!!
  imza:
  ”sPenCer MobLyx”

 4. Hepiniz eğer marsta yada başka gezenlerde yaşayan canlılar varmı die soruusanız .size cevabım sadece bir aynaya bakın.çünkü atalarımız bizim yani türklerin ataları marstan gelior.insanlık yada dünya gezegeninde yaşayan insan denen canlı 4 kere kıyamet yaşadı 1.sinde insanlar çok gelişimişti ve ilk kıyamet olduğunda hazırlıklıydılar ve gemilere binim marsa gittiler sadece bir bölümü bunu yapabildi mu kabilesi yani ……TÜRKLER….. 2.sinde MU KABİLESİ ORDADA GELİŞMEYE BAŞLADI ve dünyaya yardım etti ilk mısırlıra piramitlere bilim spor ve astronomiye 3.de ise türklere türkiyeye bir gökdaşı düşüordu ve bir ufo altına geçti ve türkleri korudu göktaşı yok oldu.ufo ile beraber rusyaya düştü ve büyük yangın çıktı ofo´nun resimleri googlede mevcut isterseniz google ye yazın goktaşının altına geçen ufo die ve rusyadaki ufo die.4.yü daha yaşamadık ama ozamanda mu ları görücemize inanıyıorum.

 5. arkadaşlar ben hepinizi katılıom ama şu marstaki yüz şeklinde dağ varya o gerçekmi ? lütfe beni bilgilendirin.

 6. Bence nasa herşeyi gizliyo allah koskoca kahinatı sadece insanlar ve hayvanlar için yaratmamıştır bizden başkja yaatıklar da olmalı yani nasa her şeyi gizliyor ve gizlmekle hata yapıyor insanlar bu durumu bilmedikleri için var mı yokmu göremedikleri için daha çok panik oluyorlar…

 7. Bence Marsta ve diğer gezegenlerde uzaylılar ve uzaylı yapılarıyla karşılaşılıyor ama NASA herzamanki gibi belgeleri gizliyor Uzaylılarla bu gezegenlerde karşılaşmalar daha önce olmuş zaten Neil Armstrong gibi bir örneği var Belkide şuan başka bir gezegende yaşayan bir toplum bulunmuştur ama Nasa dünyada telaş yaratmak istemiyor YERSEN .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir