Ogame : Uzay Oyunu

OGame uzayda geçen bir çeşit strateji oyunudur. Aynı anda binlerce oyuncu karşılıklı oynayabilir.

“Ogame : Uzay Oyunu” üzerine 6 yorum

  1. Ogame mükemmel bi oyun eğer mantığını kavradıysan oyundan vazgeçemezsin ogamede intikam duygusu ağırlık basıyor senin aylarca belki yıllarca verdiğin emeklerin talan edildiğini görünce çılgına dönüyosun geceni gündüzüne katıp düşman peşine takılmak gibisi yok ancak oyunun çok zor yönleri var oyun 24 saat devam ediyor sen bilgisayarı açsanda kapasanda oyun hep oynanıyor sen uyurken düşmanların senin için güzel planlar yapmış ve faliyete geçmiş olabilir 🙂 birde oyunda sabır çok önemli yıllarca aynı hesabında bırakmadan oynayan adam çok oyunda yapıcağın işler saatlerle olmaz oyun ilerledikçe süreler uzuyor haftaların ayların hesabını yapılyorsun oyunda hiç bot yok hepsi birer birey biyerlerde bu oyunu oynuyolar ve mutlaka planlarını bozucak pürüzler çıkarıyolar eğer size oyunu bilen biri anlatmazsa öğrenmesi biraz zor olabilir ancak oynamak isteyenlere söyleyim sigarayı bıraktım ogameyi bırakamadım

  2. ogame yi çok severim 17.evrende 280klik charım vardı abimle aynı pcde oynadığım için banlandı, girişi olmamasının sebebi aktivasyon mesajı olabilir onu msnden aktive ediceksiniz!

  3. üye oldum fakat girişi kabul etmi,yor,yoksa belirli bir süremi geçmeli.
    sayın admin bu sitede mesaj sayıları ve üyeler belli değil kaç üye varki birde üyelere özel mesaj hakkı verilmemiş.acaba bu dediklerim siteye yüklenebilirmi?

  4. benim tavsiye edeceğim oyun darkorbittir ben oynuyom 10 lwlim 4 diroidim var leonowum ve dünyalıyım EIC lerle dostum VRU şirketini sevmiyorum daha önce ogameyi oynadım ama anlayamadım.
    swon6 yıda anlamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir