UFO Videoları

Dünyadışı varlıklar var mı? Bizi gerçekten ziyaret ediyorlar mı? Kaydedilen görüntüler ne kadar gerçekçi? Cevabı kestirilemeyen bu sorular eşliğinde yorumu sizlere bırakıyor ve uzayda ve dünyada görüntülenen bazı ufo videolarını sunuyoruz.

İyi seyirler.

Uzaylıların Ay Üssü mü?


Bu video 15 Eylül 2012 tarihinde teleskobu ve Canon EOS kamerası ile Ay’ı gözlemleyen birisi tarafından kaydedilmiş. Ay’dan uzaklaşırken görülen tanımlanamayan uçan cisimler videoda görülebiliyor.

Temmuz 2012 UFO Görüntüleri


Bu videoda Temmuz 2012 tarihinde dünyanın çeşitli bölgelerinden çekilmiş görüntüleri görebilirsiniz. Özellikle İngiltere UK’de ki görüntü oldukça dikkat çekici.

Mars Curiosity tarafından görüntülenen tanımsız cisimler


Mars’a gönderilen keşif robotu Curiosity tarafından görüntülenen bu görüntüler çoğu insanı heyecanlandırdı.

2012 Londra olimpiyatlarında görülen cisimler


Bu görüntüler Londra 2012 olimpiyatları açılış töreninde kaydedilmiş. Kendi ekseni etrafında döndüğü görünen tanımlanamayan cisim UFO olabilir mi?

“UFO Videoları” üzerine 4 yorum

  1. Bence ufo dediğimiz şey uzaylının kendisi de olabilir ışıklı ve uçabilen bir canlı olamaz mı ? (hayalgücü bunlar hep ama gerçeği bilemiyoruz)

  2. Bence ilk videodaki şeyler bir ufo veya uzaylı olarak adlandırdığımız yaşam formları ile ilgili değil .
    Gezegenlerde dahil olmak üzere yıldızlar bir süre sonra patlar ( sanırım bunu biliyorsunuz ) .
    Büyük yıldızlar karadeliklere dönüşecek ve güneş gibi küçük yıldızlar beyaz cüce ( kırmızı dev koyunları ) olarak adlandırdığımız yıldız türlerine dönüşecek . Arkadaşlar bir araba düşünün ilk önce gazla bitince benzin ile gider yıldızlarda böğledir ilk önce birleştirdikleri iki Hidrojen atomu ile sonrada Helyum atomlarını yakacaklar . Yani Ay’ın gazı veya benzini bitmiş olabilir . Bu yüzdende o cisimler dünya dışı yaşam formlarına ait olmaksızın Ay’ın dökülen parçacıkları olabilir .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir