UFOLAR – Efsane mi, Gerçek mi?

Dünyada her yıl binlerce UFO rapor ediliyor. Acaba tüm bu raporlar yalnızca hayal gücünden mi ibaret, yoksa gerçeklik payları var mı?

National Geographic belgeseli Efsane mi, Gerçek mi? serisinden “Ufolar” bölümünü buradan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler.

“UFOLAR – Efsane mi, Gerçek mi?” üzerine 98 yorum

  1. Şahsen ben ufolara inanmıyorum ufolara takılcağımıza biz bilimde ilerleyelim uzayda yolculuk yapalım ama bu ufo muhabbetine dalmak zaman kaybıdır bunun yerine daha bilimsel şeylere yönelmeliyiz Bi bakmışsın biz ufo yapmısız 😀

  2. haklısın ama bence eğer kesinlikle bir açıklama yapılsaydı yani uzaylılar dünyamıza gelip merhaba dünyalılar deseydi bu daha da bir zevksiz hale gelirdi çünkü biz bir ormandayız ve ormanın derinliklerine gitmedikçe yeni şeyler göremeyiz ayrıca belkide setı projesine gerek kalmazdı alıcılarımızda değişik frekansta bir EM radyasyon geldiğinde heyecanlanmazdık

  3. Ya bence var olabilir emin değilim kimse emin değil. Ama olabilir tabi. Yeni bilgiler gelmesini ve aydınlanmak istiyorum bu konuda. Lütfen artık herşey gerçek yuzüne çıksın. Tahmin yürütmekten bıktık artık öyle değilmi arkadaşlar?

  4. bize zarar veremezler cünkü bu onların varlığını kanıtlar. ve onların varlığını bilmeye insanoğlu henüz hazır değil. ve onlarda bunun farkında.

  5. var tabikide..gören biri olarak…çok enteresan bir gündü..gece 2 civarıydı hatta 3 de olabilir.güneşlikler kapalıydı fakat tül ve güneşliğin ortası açık kalmış dışarısı gözülküyordu.gece belirtiğim saatde uyandım..çook enteresan garip bir his oldu ..camın olduğu yere bakdım ışıklar vardı.kalkdım aslında korkak birisiyim fakat korkma hisi olmadı..açtım perdeleri dışarı bakdım yandaki apartmanın çatısı hizasında parlak renkler gördüm inanılmazdı..şok olmuşdum..devamlı ışık saçıyorduu…ve bu 20 sn kadar durdu.bende bakdım çok kısa bi zamandı sonra yukarı doğru fırladı gittii..çookk hızlıydı…bunu kimseye söyleyemedim gece biraz daha bakdıkdan sonra yattım..sabah oldu…kimseye söylemedim takii annemler komşularla sohbetlerini duyuncaya kadar kendime bile inanmamışdım..söylediğim saatde aşağdaki komşumuzda görmüşdü..şoka girdim..anlatıyordu işde o başka bişidir falan diyorlardı..hayaldir falann..ama hayal değildi geçekdi… şunu söyleyeyim bunu anlatınca kimsenin inanmaması çok üzücü… buu arada yaşım 14 dü sanırım.çook uzun zaman geçti..1993 yıllı olabilir..hala bakarım gökyüzüne acaba görecekmiyim diye daha göremedim:))) var olduğuna inanıyorum fakat şunu anlamıyorum uzaylılar varsa neden uzaydaki bizim uydularımıza zarar vermiyorlar diye düşünüyorum…bizede zarar vermiyorlar..çook enteresan..

  6. video açılmıyor

    internet explorer daki sorun giderildi, şimdi izleyebilirsiniz.
    -Uzay Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir