Uzayda yalnız değiliz ve NASA da bunu biliyor

Ay’a inen Apollo 14 uzay aracının astronotu Edgar Mitchell, uzaylıların insanlarla çeşitli defalar temas kurduğunu, ancak hükümetlerin bu gerçeği 60 yıl boyunca gizlediğini iddia etti.

Dr. Edgar Mitchell, NASA’da çalıştığı dönemde Dünya’ya birçok UFO ziyareti yapıldığından da haberdar olduğunu, ancak bunların da üstünün örtüldüğünü bildirdi. Mitchell, 1947’de New Mexico’nun Roswell bölgesine UFO düşmesi olayının da gerçek olduğunu söyledi.

Mitchell, “Bu olayların üstü hükümetlerimiz tarafından son 60 yıldır çok iyi bir şekilde örtüldü, ancak yavaş yavaş dışarı sızdı ve bazılarımız bunların bir kısmı hakkında bilgi edinme ayrıcalığına sahip olduk” dedi.

1971’de Ay’daki en uzun yürüyüşü yapan Mitchell, bir radyoya verdiği mülakatta, NASA’da uzaylılarla temas kuran kaynakların, uzaylıları “bize acayip gelen küçük insanlar” diye tarif ettiklerini anlattı.

Mitchell, muhtemelen bu “hakiki ET’lerin” geleneksel koca kafalı, büyük gözlü uzaylı imajına uyduğunu söyledi.

Dünyalıların teknolojisinin uzaylılarınki kadar karmaşık olmadığını belirten Mitchell, “Uzaylılar bize düşman olsalardı, şimdiye kadar mahvolmuş olurduk” dedi.

NASA ise Mitchell’in iddialarını yalanlamakta gecikmedi. Bir NASA sözcüsü, uzay kurumunun UFO’ları izlemediğini, gerek dünyada, gerekse kainatın başka bir yerindeki uzyalıların varlığını gizleme yoluna gitmediğini söyledi.

Mitchell, Apollo 14’ün komutanı Alan Shepard ile birlikte Ay üzerinde 9 saat 17 dakika yürüyerek en uzun yürüyüşü yapmıştı.

Kaynak: ntvmsbc

“Uzayda yalnız değiliz ve NASA da bunu biliyor” üzerine 65 yorum

 1. evren sonsuz değil ve ben sana katılıyorum ozan emre de haklı bence deniz de haklı
  ama evren sonsuz değil birgün sonsuz olacak çünkü evren sürekli genişliyor

 2. evet aslında haklısın bende var olduğuna inanıyorum ama belkide Alah bizim onları araştırarak bulmamızı istiyor olabilir sonuçta evren sonsuz değil mi insanoğlu tek başına dolduramaz ki

 3. bencede uzaylılar var ama yazıldığı gibi hükümet saklıyor olabilir 3-4 yıl öncede haberlerde çıkmıştı.
  yani uzaylıların olduğuna inanıyorum.belkide şu an bizi izliyorlar.

 4. Bence uzaylılar var fakat aklıma takılan diğer bir konuda eğer uzaylılar varsa onları Allah mı yarattı? yarattıysa neden Kuran-ı Kerim de bize bunu açıklamadı?

 5. ben uzayda yalnız olmadığımıza kesinlikle inanıyorum 14 yaşındayım ama bu konuları merak ve ilgiyle takip ediyorum ufo düşmesini birçok kaynakta okudum nasada uzaylılar şu an inceleniyor

 6. beyler size bişi dimmi uzayda yalnız değiliz çünkü bakın dünyadan yola çıkalım:DÜNYA GÜNEŞ SİSTEMİNDE, GÜNEŞ SİSTEMİ, ORİON YILDIZ KÜMESİNDE, ORİON, SAMANYOLUNDA, SAMANYOLU GİBİ DE MİLYONLARCA GALAKSİ VAR YANİ ŞİMDİ BU GALAKSİLER ARASINDA BİR GEZEGENDE BİLE HAYAT YOKMUDUR???? TABİKİDE VARDIR OLMAMASI İMKANSIZ GİBİ BİŞİ O YÜZDEN NASAYMIŞ MASAYMIŞ BUNLAR UYDURUYOO.BİDE BU ADAMDA SIKIYO ÖYLE YOK KONUŞMUŞUZ YOK ANLAŞMIŞIZ YALAN YAW BU DA LAF OLSUN TORBA DOLSUN TAKMAYIN SİZ.

  1. NASA uzaylıarı bir hapishane gibi bir yerde saklıyor bu nasa bunları biriktirip dünyayı ele geçirecek uzaylılar beni götürüp üzerimde deneyler yaptılar oradan biri ”bunuda bize dönştürelimmi ” dedi.
   o arada gözümü kısık açtım yoksa uyandığımı görürlerse beni kendilerinden yapacaklardı bende onlara NASA sizlere ne yaptıracak dedim onlarada bizi tutsak ediyorlar bizde onlara karşı gelemiyoruz silah takviyesi yapıyoruz onlarda tahmini 2154 yılı civarında dünyayı ele geçireceklerini söylediler bu bilgiyi lütfen paylaşmayın ölüm tehlikesi vardır

 7. acaba gerçektende uzayda bizden başka canlılar var mıdır ki??yapılan araştırmalar beni şüphelendiriyor…

 8. Tolga,
  yazının hemen altında kaynak yazıyor zaten, sanırım gözünden kaçmış.

  buradaki tüm uzayla ilgili haberlerde kaynak gösterilmektedir.

  -uzay sitesi-

 9. kardeşim,bu yazıları yayınlarken bi zahmet kaynak göster.

  eğer göstermessen telif hakkı kapsamında yasal işlem başlatılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir