Uzaylı Olabilir!

Rusya’nın Sibirya bölgesinde çekilen bir video kaydındaki cesedin, dünya dışından bir canlıya ait olduğu iddiası heyecan yarattı.

Rusya’nın Sibirya bölgesinde çekilen ve internette izlenme rekorları kıran bir video kaydındaki cesedin, dünya dışından bir canlıya ait olduğu iddiası heyecan yarattı.

ABC kanalının haberine göre, birkaç hafta önce Baykal Gölü’nün yakınlarındaki İrkutsk kasabasında kaydedilen videoda görüntülenen cesedin, bir bacağı yok.

Uzaylı olduğu iddia edilen yaratık aynı zamanda dev bir kafaya, içi boş gibi görünen gözlere ve küçük kızıl bir vücuda sahip.

Videoda yer alan kişilerden biri, uzaylının tanımını yapıyor ve köpeğinin uzaylının kokusunu aldığını, bu şekilde onu bulduklarını belirtiyor.

Söz konusu video, Sibirya’da yaşanmış olduğuna inanılan UFO kazası iddialarını yeniden gündeme taşıdı.

Görüntüleri çeken köylüler, geçen ay gökyüzünde parlak turuncu renkler gördüklerini belirtti. Yerel televizyonlardan biri, yaşanan olayı “Beklenmeyen Misafirler” başlığıyla duyurdu.

Kaynak: ntvmsnbc

“Uzaylı Olabilir!” üzerine 85 yorum

 1. sahtekarlık olamayacak kadar gerçekçi görünüyor.hafife almanın bir anlamıda yok,siz bulsaydınız inanacaklarmıydı sanıyorsunuz? kanaatim gerçek olma ihtimalinin yüksek olduğudur. insanlar ufolara neden inanmak istemiyor demek yerinedünyayı yönetenler ufoları ,haliyle ziyaret edildiğimizi neden saklıyorlar demek daha doğru olur. soruyu bu şekilde sorarsak manzarayı karartmak yerine aydınlatmış oluruz.

 2. İnsanlar Ufo’lara Neden İnanmak İstemezler ?

  1) Askeri Sebepler:

  Askeri ve siyasi otoritelerin toplum üzerindeki etkilerinin zayıflaması, değer ölçülerinin değişmesi, toplum düzeninin karışması ve özellikle yönetme ve hükmetme ihtiraslarının önüne bir engel çekilmesi korkusundan ötürü.

  2) Dinsel Sebepler:

  Yeryüzünde var olan tüm dinsel kurumlar insanlığı aşılması güç engellerle çevrelemiştir. Dünya dışı varlıkların kültürüyle hareket edilince tüm dinsel ifade ve bilgiler yepyeni bir anlam kazanacak ve dinlerine bağlı olanların inanç ve anlayışlarındaki büyük değişim dinsel kurum ve otoritelerin zayıflamasına neden olacaktır.

  3) Ekonomik Sebepler:

  Dünya dışı varlıkların bize öğretecekleri bilgi ve teknikten sonra ekonomimiz değişecektir. Hatta tam anlamıyla çökecektir. Örneğin; uçan dairelerin çalışma sistemleri… Eğer onların teknikleri uygulanmaya konursa; petrole, kömüre, elektriğe bağlı olan tüm üretim araçları, bunlara bağlı sermaye ve emek mahvolur. Büyük sermaye sahipleri dünya dışı varlıklar ile ilgili gerçek ve bilgilere bu yüzden karşıdırlar.

  4) Sosyal Sebepler:

  Dünya dışı bir insanlık fikrinin kabulüne gelenek, örf, adet ve antropolojik bilgilerimizde pek rastlanmaz. Mitoloji, destan ve masallarda; Tanrılar, ölümsüzler, mucize yaratanlar, göz açıp kapayıncaya kadar bir mekandan diğerine geçenlerden bahsedilmiştir ama bunların dünya dışından gelenler olduğu belirtilmemiştir. Bu yüzden de kabulü sosyal olarak zordur.

  5) Kültürel ve Bilimsel Sebepler:

  Uçan dairelere karşı aldığımız tavır kültürümüzle ilgilidir. Bu konuda insanlığın oluşmuş kültürü karışıktır, genellikle yorum yoluyla değiştirilmiştir. Bilimin dayandığı teorilerin yeniden gözden geçirilmesi için çok sebep vardır. Bilim tutucu olamaz, bilim inanç taşıyamaz, bilim işi oluruna bırakamaz. Bilim esnek, meraklı, araştırıcı, olabilirci, hayır ve evet kelimesini onaylarken çok dikkatli olmalıdır. Bir şeyi reddetmek, inkar etmek, kabul etmekten daha çok kanıt, bilgi, deney ve gözlem ister. Bu nedenle bilim insanlarının uçan daireler yoktur, uzayda yaşam yoktur demeleri büyük bir önem taşımaz. Çünkü bu konuda tam anlamıyla çalışmamışlardır. Bilim insanları da kurdukları sistemin, yazdıkları kitabın ve hegamonyalarının değer kaybetmesinden hoşlanmadıkları için, onca ispata rağmen ufoları kabul etmezler.

  Sonuç olarak; hangi sebeple olursa olsun tarih boyunca gerek Rönesans tablolarında, gerek mağara duvarlarında resmedilmiş ufolar ve dünya dışı varlıklar inkar edilemez. Tek tek ya da toplu gözlemlenen uzay araçları da neyin nesidir o halde? İnsanlık toplu halde hipnoz içinde midir? Elbette hayır. Peki ya dünya dışı varlıklarla kontak kuranlar, kaçırılanlar? Tüm bu insanlar deli mi? Özellikle son zamanlarda dünya dışı varlıklar tarafından alınıp bırakılan insanların bedenlerinde rastlanan chip!!! Bunlar hayal mi? Aranızda duymamış olanlar varsa kısaca bahsedeyim:

  Podiyatrik Hekim (Ayak hastalıkları uzmanı) & Cerrah Kaçırılma Olayları ve Uzaylı Çipleri Uzmanı Dr. Roger K. Leir Ventura-Santa Barbara yakınlarında Vortex’te araştırmacı bilimadamı olarak çalışırken, ünlü kaçırılma olayları araştırmacısı ve eski CIA üst düzey görevlisi Derrel Sims’le tanışır. Leir, Sims’le birlikte uzaylılar tarafından insan bedenine yerleştirilen “Alien Implants – Uzaylı Çipleri” adı verilen parçacıkların tıbbi ve cerrahi araştırması konulu çalışmaları dünyada ilk olarak başlatan çok değerli bir bilimadamı ve araştırmacıdır. Dr Roger Leir ve cerrahi ekibi 14 alıkonan denekten 15 değişik çip çıkarmış ve bu nesneler, dünyanın en prestijli laboratuvarları olan: Los Alamos Ulusal Laboratuarı, Seal Laboratuarı, University of Toronto ve University of California-San Diego bilimadamları tarafından çok detaylı analiz ve incelemelerden geçirilerek dünya dışı bazı elementler içerdikleri tespit edilmiştir. Leir, kitabı “Uzaylılar ve Bistüri -The Aliens and The Scalpel”de insan vücudundaki uzaylı implant’lerinin çıkarılması ve analizi hakkında bilgi vermekte ve tüm dünyaya bu konuyla ilgili çok önemli bilimsel kanıtlar sunmaktadır. Şimdi soruyorum… Bu doktor deli mi? Reddetmeyi bir kaçış olarak gören katı bilim insanları bu konuda ne düşünüyorlar merak etmekteyim!..

  İster kabul edin ister etmeyin EVRENDE YALNIZ DEĞİLİZ ve her geçen an bize yaklaşmaktalar. Kimsenin kabulü ya da reddi bunu değiştiremeyecek..

 3. yav bununun aynısını ben yaptım hemde daha inandırıcı sadece damarlar icin yeşil ip kırmızı ic ve tavuk derisi az kızartılmış lazım okadarrrr 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir