Uzaylılar Aramızda!

“Uzaylılar halihazırda aramızda yaşıyor, bizi gözlemliyor. Bize düşmanca yaklaşmıyor, aksine yardım etmek istiyorlar. Ancak biz onlarla iletişim kuracak yeterlilikte değiliz” Bulgaristan Uzay Araştırmaları Enstitüsü bilim adamları, Dünya’da halihazırda uzaylıların olduğunu ileri sürdü.

Daily Telegraph gazetesinin Bulgar basınına dayanarak verdiği habere göre, Enstitünün Başkan Yardımcısı Lachezar Filipov, uzaylıların varlığıyla ilgili araştırmanın, bunların gerçekten Dünya’da var olduklarına işaret ettiğini ve varlıklarını aramızda dostça sürdürdüklerini gösterdiği düşüncesinde olduğunu belirtti.

Enstitü, kendilerine gönderilen birçok karmaşık sembolü çözme çalışmalarına başladığını açıklarken, Dünya’nın dışındaki yaşamla iletişim halinde olduklarını ileri süren Filipov, bilinmeyenlere cevap olacağına inandıkları dünya genelindeki 150 kadar ekin çemberini araştırdıklarını kaydetti.

Filipov, “Uzaylılar halihazırda aramızda yaşıyor, bizi gözlemliyor. Bize düşmanca yaklaşmıyor, aksine yardım etmek istiyorlar. Ancak biz onlarla iletişim kuracak yeterlilikte değiliz” diye konuştu.

Vatikan’ın dahi uzaylıların varlığını kabul ettiğini belirten Filipov, insanoğlunun Dünya dışı yaşamla, radyo dalgalarıyla değil, düşünce gücüyle iletişim kurabileceğini ve bunun 10-15 yıl içinde kesinlikle olacağını savundu.

“Uzaylılar Aramızda!” üzerine 110 yorum

 1. Ben uzaylıların olup olmadığı hakkında bişey söylemicem ama madem uzaylılar var deniyo kavrayamadım bu ufolar onlar nasıl ortaya cıkıyo insanlarımız o kadar teknolojiyi kullanıyo vs. seyler kullanarak uzaya yollamak icin roketler farklı seyler yapıyolar uzaylılar bu ufoları nasıl uçuruyo ne kullanıyolar uzayda böylee seyler olsaydı yani teknolojik olarak insanımız kaçırmazdı eee uzaylılarında kalkıp transformrs qbi ufoya dönüşçek halleri yok kaldıki bunları yapan canlılarki cok zekiler belli bizi çokdan kavramışlardır biz onları çözmeye çalışırken..

 2. bencede yanı cok sacma ıyı uydurmuslar bır kere bakın magara adamların cagında gorulms o zmanda berı uzaylılar hıc gelısmmems gıbı hale aynı seyler arkadaslar bazı seylerer ınanamayınm adam para kaznmak ıcın vb. seyler ıcın uydyurmus olbalı

 3. ve uzayda yaşam nasıl olamsın uzay sonsuzluğun içinde değilmi farklı boyutlar farklı evrenler ve farklı galksiler ve biz varsak onlarda var ve hatırlatıyım insanlarda eski zamanlarda sadece kendi ülkelerinin oldunu sanırlarmış sonra farklı ülkelere keşfe çıkmışlar oradada yaşam oldunu bu şekilde öğrenmişler ve hatta dünyanın bir pizza gibi dümdüz oldunuda sanıyorlarmış bir bilim insanı dünyanın dünyanın yuvarlak oldunu söylemiş ve adamı asmışlar sonradan bunun gerçek olduğu ortala çıkmış ama bu da insan oğlu aya varınca anlaşılmış ama bizim uzayı gezmemiz yerine uzaya bir uydu yollamışlar kepler uydusu diye bir uydu o uydu tüm samanyolunu gezecekmiş ve bu şekilde evrende farklı yaşam formlarınında bulunduğu kanıtlanaçcak ama öte yandan uzay bilimleri başkanı haktan akdoğan da 2013de uzaylılarla birlikteyiz diyor ve gizlilik politikasının kalması için elinde geleni yapıyor ve bizimde sivrius.com internet adresinde bu gizlilik politikasın kalması için oy verebilirsiniz ve herkesten oy bekliyorum ve bu gizlilik politikasının kalması için hepimiz bize düşen görevi yaparak oy vermeli tanıdıklarınada söylemeli ki her uzay haberini devletin bize açıklaması gerekir

 4. bence bu olabilir neden olmasın bunlar saçmlık diğil geçek ve bide şu var uzaya radyo sinyaleri yoluyor ve bunu duyan sadece dost varlıklar olmaya bilir ve büyük bir savaş da olabilir hatta dünya evrenden silinebilir

 5. Değerli arkadaşım.. İstersen sen biraz SETTİNG lerinle oyna! Ben senin öğrenim durumunu soruyorum şimdi?? Elinde nasıl bir kanıtın varda benim yazdıklarıma saçmalık diyorsun. Lütfen biraz bilimsel yaklaşalım. Benim ne şekilde ve nasıl bir araştırmalar yaptığımı hayal dahi edemessin. Sorgulayabilirsin sınayabilirsin ama nelerle uğraştığımı bilemessin. Yüce kitabımız Kuranı Kerim ede gelince inançlı bir müslüman olarak elbetteki okuyor araştırıyor ve bilgileniyorum dostum. Yüce allah kitabımızda bize her bigiyi vermiş okumamızı araştırmamızı istemiş. Bunu herkezin yapmasınıda isterim.
  Bana bilginiz olmayan şeylerde yorum yapmayın demişsiniz, ben sana sorayım Uzay sistemi hakkında ne kadar bilgiye sahipsin? Nekadarını biliyorsun ne kadarını uyguluyorsun…. Bence böyle basit bi şekilde kaçmamalısınız. Burdaki insanlarda görmeli bilgilerinizi. Ben eklemenizi istiyorum ra_zor11@windowslive.com Her konuda tartışalım uzaması önemli değil. Ama burdaki insanlarada elle tutulur bilgiler gösterelim. Burdaki videolar resimler hangisisin gerçek olduğunu idda ediyorsan ben sana aksini ıspat etmeye hazırım. Hemde tarafsız bir yerde profosyenelce düzenlenmişl bir studyoda bile.. Herkeze teşekkür ediyorum saygılar..

 6. Dr.Brown@

  Hiçbir bilginiz olmadığı halde asıl saçmalayan sizsiniz. Konuda bahsettiğiniz 5.sınıf öğrencisisiniz ancak oldukça başarısız bir öğrencisiniz anlaşılan. Gerektiği kadar kitap okuyup araştırma yapmadığınız belli. Bunu neredeyse tüm dünya kabullenmiş durumdadır. Diyorsanız yok ben inanmıyorum kendi kararınızdır. Neyseki sizinle büyük bir tartışmaya girmeyeceğim. Biraz bilgi alıp daha iyi araştırmalar yaparak daha başarılı bir öğrenci olacağınıza eminim. Lütfen elinizin altındaki Dünya’yı doğru ve iyi araştırma yaparak kullanın sonucu kendi gözlerinizle göreceksiniz. Tabi Kutsal Kitaplarımızı Kuran-ı Kerim’ide okumayı unutmayın. Peygamber efendimizin dediklerinide araştırmanızı öneririm. Sadece bilimsel araştırmalar değil göreceğiniz gibi TÜM DİN kitaplarımızda bunu göstermektedir. Lütfen bilginiz olmayan konularda yorum yapmayın.

 7. Filipov gerçekten çok güzel saçmalamış. Doğrusu bu kitabını satabilmek için iyi niyetli insanları güzelaldatıyor. O Yazılanların hiçbiri doğru değildir. Aramızda dostça yürüyen uzaylı arkadaşlarımız varmış yani öylemi. Beyler bayanlar bu saçmalıklara inanmayın.150 kadar ekin çemberinin açıklamasını bence uzayla ilgi kurmasınlar. çok saçma olur. Gerçek ve doğru luk payı olmayan durumlar bunlar. İletişim kurmak isteyen arkadaşlar yazabilirler ra_zor11@windowslive.com düzgün bilgiler almak isterseniz ekleyebilir ve yazabilirsiniz. İTU uzay ve uçak bilimleri yüksek mühendisiği 5. sınıf öğrecisiyim herkeze saygılar. Ufoların oldugunu ıdda eden arkadaşlarlada her şekilde görüşmeye hazırım birlikte bunun aksıni kanıtlanırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir